Najlepšie miesto na spánok

…je na vavrínoch, samozrejme. Moje skúškové skóre je hotových 4 z 5 skúšok a jediné, po čom túžim, je to nejak dotiahnuť do konca, zmiznúť domov & venovať sa niečomu úplne inému. Vareniu, žehleniu, pečeniu, upratovaniu, všetko jedno, len čím skôr, poprosím!

Na jednej stane si po týchto pár týždňoch pripadám ako najhlúpejší, najlenivejší a najneefektívnejší tvor vo vesmíre, ale keď sa pozriem na to, čo som stihla… heh, stihla, ale hlavne dokázala… Prvýkrát vo svojej vysokoškolskej kariére neurobiť skúšku. Opraviť si ju. Mať tú drzosť a zmiznúť na týždeň na Artfilm. Urobiť zápočty. Prebdieť niekoľko nocí nad semestrálkou. Vybrať & prihlásiť sa na workcamp do Moldavska. Naštvať sa a tentokrát si to nenechať pre seba. Písať.

 

 Hej, stále to nie je dokonalé (denníček by som mala premenovať na občasníček napríklad), ale posedenia pri pive nabrali na kráse, pretože sa naozaj snažím. Síce sa mi zhoršila pamäť natoľko, že ešte aj na svoju milovanú horninovú vzorku musím písať termín odovzdania… ale to je už vedľajšie 🙂

Tak teda hor sa do učenia. Uvidíme, koľkokrát sa ešte nevyspím, kým nastane dlhoočkávaný deň úspechu 😉

 

 

Foto: Andrea

Advertisements

~ by eskarine on 25/06/2012.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: